Bezpieczna i szczęśliwa podróż z Twoim psem.

Za każdym razem, gdy wyruszamy w drogę z naszymi psami, niezależnie od tego, czy zamierzamy załatwić sprawy, czy po prostu iść do parku, czy na długą podróż, chcemy mieć pewność, że dobrze się bawimy i zawsze jesteśmy przygotowani. A więc, co musimy zrobić i co ze sobą zabrać, żeby podróż była bezpieczna dla naszego futrzaka?

Ochraniacz siedzenia
Pokrowiec na fotelik samochodowy dla psa jest niezbędny w samochodzie, zwłaszcza jeśli masz dużego psa, który dużo się rzuca. Pomaga również w utrzymaniu fotelików samochodowych w czystości przed brudem i błotnistymi łapami.

Pasy bezpieczeństwa
Aby zapewnić bezpieczeństwo naszym psom, używamy uprzęży podróżnej. Ważne jest, aby zapewnić mu bezpieczeństwo i ograniczyć możliwość rozpraszania go przez kierowcę. Ponadto pas bezpieczeństwa może pomóc mu zachować bezpieczeństwo w razie wypadku.

Mata podróżna dla psa + koc
Dla dodatkowego komfortu zawsze zabieramy ze sobą wielofunkcyjną matę podróżną i ręczniki bądź koc, które są szczególnie przydatne, gdy łapy są mokre i błotniste.

Zestaw pierwszej pomocy dla psa
Jesteśmy zawsze przygotowani, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy może się wydarzyć coś niefortunnego. Posiadanie podstawowego wyposażenia w apteczce przydało się podczas naszych poprzednich podróży. W zestawie dołączamy również jego informacje weterynaryjne.

Worki na śmieci
Bądź odpowiedzialnym właścicielem psa, weź ze sobą worki na kupki i zgarnij kupę!

Przysmaki i Jedzenie
Częstowanie psa jego ulubionymi smakołykami podczas jazdy samochodem pomaga mu się uspokoić. Na dłuższe wyjazdy zawsze pakujemy jego jedzenie i dbamy o jego regularną dietę, aby uniknąć rozstroju żołądka lub alergii (oraz kolejnej wycieczki na naprawa tabletów).

Miski
Dbamy o to, aby mieć pod ręką butelkę wody. Na długie przejażdżki samochodem oferujemy wodę przynajmniej co kilka godzin, aby zapobiec odwodnieniu.

Chusteczki dla psów oraz Środki odkażające łapy
Chusteczki przyjazne dla zwierząt są niezbędne podczas przejażdżek samochodem i podróży z psem. Ważne jest, aby pachniał dobrze i świeżo. Utrzymywanie jego łap w czystości łagodzi wszelkie reakcje alergiczne i lizanie.

Dodatkowe szelki, smycz i obroża
To przydatne, że uprząż naszego psa jest wszechstronna; to codzienna uprząż i samochodowy pas bezpieczeństwa. Jednak nigdy nie wiadomo, kiedy jego szelki, smycz lub obroża mogą się zepsuć lub zgubić, więc posiadanie ekwipunku w nagłych wypadkach jest niezbędne.

Zabawki
Przyniesienie jednej z ulubionych pluszowych zabawek naszego psa do przytulenia podczas jazdy samochodem pomaga mu się uspokoić. Pluszak zapewnia mu również komfort, zwłaszcza jeśli martwi się o nasz ostateczny cel. Zawsze pakujemy zabawkę, której używamy na naszych przystankach, gdzie angażujemy się w aportowanie z psami, aby pomóc im odzyskać energię.